Mezinárodní autobusová doprava

Až 56 osob pohodlně dopravíme kdekoliv v Evropě. Kontaktujte nás.

Autobusem klidně kamkoliv

Objednejte si autobusovou doprava a cestujte pohodlnými zájezdními autobusy s celou skupinou

Individuální autobusová doprava

Autobusem napříč celou Evropou

Autobusová doprava - Aria Travel, Praha

Vnitrostání individuální autobusová doprava

Chcete-li dopravit větší počet osob po území ČR, využijte našich služeb. Individuální autobusovou dopravu přizpůsobíme vašim požadavkům. Přistavení autobusu, čekání dle dohody, opakovaná doprava osob, kdykoliv během dne i noci. Naše služby jsou šité na míru náročným požadavkům klientů a na výběr máte z několika modelů zájezdních autobusů:

Autobusem za hranice Česka - mezinárodní autobusová doprava

Kvalitní služby individuální autobusové dopravy nabízí Aria travel - autobusová doprava i za hranice Česka, do zemí Evropské unie. Budete spokojeni a ještě ušetříte. Připravujete individuální zájezd? Chcete se podívat na nějakou památku s kolektivem kolegyní z práce nebo kamarádů? Využijte našich služeb.

Individuální autobusová doprava

Individuální autobusová doprava je hromadná doprava osob, kde poptávající většinou v podobě organizace jako školy, školy, zájmové spolky, divadelní soubory, hudební skupiny, pořadatelé dětských táborů mají předem definovaný počet osob a hledají pro ně hromadnou dopravu, například mimo obvyklé jízdní řády nebo cílové destinace, jako horské boudy, letoviska, tábořiště, aj.

Doprava incomingová - incoming

Kompletní dopravní služby autobusem pro uzavřené skupinky cizinců, například transfery z letiště, na hotel, za kulturou, památkami po domluvené trase celé ČR. Tyto služby které jsou velmi náročné a choulostivé na sebe menší detaily realizujeme od našeho založení a máme s nimi bohaté zkušenosti.

×
×
×
×
×
×

Proč si vybrat právě nás?

Autobusová doprava se realizuje novými zájezdními autobusy s maximálním pohodlím.

Zkušení řidiči autobusů s nájezdem tisíce kilometrů po Evropě.

Férové ceny od 28 Kč za kilometr autobusem v ČR i v Evropě.

Novinky