Aria Travel / Autobusová a letecká doprava Praha - ČR / Bezpečná autobusová a letecká doprava za dobrou cenu

Autobusová doprava Aria Travel Praha - Česká republika

Naše společnost autobusová doprava Aria Travel s.r.o. nabízí za výhodných podmínek svým klientům autobusovou dopravu lišící se od naší konkurence.

Nabízíme především:

Paříž autobusem - autobusem Aria Travelu do Paříže Autobusová doprava v ČR

Autobusová doprava a naše zkušenosti

AriaTravel s.r.o. - autobusová doprava, vznikla jako společnost nabízející kvalitní služby v oboru autobusové dopravy sloučením dvou subjektů, sbírající své zkušenosti od roku 2001. Za tu dobu jsme najezdili autobusy bezpečně více jak 1 000 000 kilometrů a přepravili na desetitisíce spokojených klientů.
Rádi odvezem bezpečně i Vás.

Cesta autobusem pod kontrolou

Narozdíl od naší běžné konkurence autobusové dopravy, máme všechny zájezdové autobusy vybaveny technologií on-line sledování GPS. Kdykoliv vám můžeme sdělit, kde se naši klienti nebo Vaši blízcí nacházejí a kdy bezpečně dorazí k cíli.

Důraz klademe na bezpečnost

U nás je maximální bezpečnost cestujících standardem. Rozhodli jsme se jít cestou perfektního technického stavu. Pravidelné kontroly technikem autorizovaného servisu fy. BP Autoservis a bezpečnost cestujících jsou pro nás samozřemostí.

Naše autobusy

Abychom byli schopni plnit své závazky a zajišťovat kvalitní dopravu autobusy, máme v naší garáží jen kvalitní autobusy jako 85místný dvoupatrový Ayats Bravo, 55místný Ayats Atlas, 49místný Renault FR1 GTX, 35místný Man Andecar a další luxusní zájezdní autobusy. V případě, že naše autobusy jsou již na cestách, spolupracujeme s jinými autobusovými dopravci, kteří pro vás zajistí profesionální služby autobusové dopravy.

Zima a lyžování 2017

Každý rok připravujeme několik zájezdů a výletů na hory za lyžováníma zimními radovánkami. Sezóna 2016/2017 není vyjímkou. Chcete si jet pořádně zalyžovat? Zkuste to s námi. Čekají vás Krkonoše, Jizerky, ale také Alpy!

přečíst celé

Máme nový autobus

Zase máme v garáži nový autobus! Pořídili jsme si nový autobus Setra S416/HD2, který nabízí 48 pohodlných míst i pro ty nejnáročnější pasažéry.

přečíst celé

Fotogalerie autobusů

Nově jsme vložili fotografie našich autobusů a tak si můžete prohlédnout autobusy, které používáme pro autobusovou dopravu jak v ČR (např. pro školky a školy), tak i pro mezinárodní autobusovou dopravu (Paříž, Londýn, atd.).

přečíst celé

Autobusová doprava

Aria Travel, tj. bezpečná a cenově dostupná autobusová doprava v ČR a v zemích EU realizovaná zájezdními autobusy s kapacitou od 35 do 83 míst.

Autobusové zájezdy

Ve spolupráci s dalšími subjekty připravujeme autobusové zájezdy a to především do Paříže, Francie, Rakouska a Vánoční Vídně.

Autobusem v Čechách a po Evropě

Aria Travel - autobusová doprava zajišťuje dopravu zájezdními autobusy pro školky, školy, tábory, spolky, cestovní agentury, sdružení i přátele v ČR i v Evropě.

Akce - slevy - dárky

Dárek pro účastníky zájezdu

Vylosovaný účastník každého zájezdu obdrží poukaz na vyhlídkový let motorovým letadlem nad Prahou.

Autobusová doprava

Aria Travel, tj. bezpečná a cenově dostupná autobusová doprava v ČR a v zemích EU realizovaná zájezdními autobusy s kapacitou od 35 do 83 míst.

Autobusové zájezdy

Ve spolupráci s dalšími subjekty připravujeme autobusové zájezdy a to především do Paříže, Francie, Rakouska a Vánoční Vídně.