Aria Travel / Autobusová a letecká doprava Praha - ČR / Bezpečná autobusová a letecká doprava za dobrou cenu

Lyžování v ČR - 2017 - Horní Mísečky, Harrachov, Bedřichov

  1. 14.ledna sobota Bedřichov v Jiz. Horách
  2. 28.ledna sobota Harrachov / Jakuszyce
  3. 11.února sobota Bedřichov v Jiz. Horách
  4. 25.února sobota Horní Mísečky
  5. 11.března sobota Harrachov / Jakuszyce
  6. 25.března sobota Horní Mísečky ( podle sněhu, sluníčka a počtu zájemců )
  7. Případný další termín, např. 2.4. nebo 9.4. lze realizovat jen při dostatečném počtu zájemců !

Nabídka zájezdu má tato pravidla

1 osoba: 1x lyže + 1x zavazadlo
Odjezd v 06:45 hod. z Florence, ze stání rekre-busů ul. Na Florenci. Stání jsou vyznačena asi 100 m od křižovatky ul. Na Florenci a ul. Křižíkova. Doporučuji dopravu metrem B nebo C, výstupem z metra „C“ na ul. Křižíkova k býv. tržišti, nyní parkovišti, pod autostrádou doleva do ul. Na Florenci. Uvedené platí, pokud nebude v info-mailu od pořadatele před odjezdem upřesněno odj. místo jinde. Příjezd na místo lyžování podle dopravních podmínek, do 9:00 hod. Odjezd z místa lyžování zpět po 16:15 hod.

DOPORUČENÍ: Připojištění na úraz !
Cena zájezdu pro 1 osobu 270 Kč pro všechna cílová místa, tj. Bedřichov v Jiz. Horách, Harrachov / Jakuszyce a Horní Mísečky.

Cena zahrnuje dopravu zájezdovým autobusem z Prahy-Florence na místo lyžování a zpět. Dopravce a spoluorganizátor zájezdů je společnost Aria Travel Praha (www.ariatravel.cz).
Příspěvky od zaměstnavatele účastníka jsou akceptovány formou faktury od dopravce, ale jen v dostatečném časovém předstihu.
V případě nepříznivých sněhových podmínek anebo malého počtu zájemců (cca méně než 30) se zájezd neuskuteční. Přihlášení účastníci budou tak v týdnu termínu zájezdu o případné změně (nejpozději ale 2 dny před termínem zájezdu) informováni e-mailem, proto jej v přihlášce vždy uvádějte !! V případě, že se zájezd z výše uvedených podmínek neuskuteční, bude platba vrácena, nebo převedena na další termín, podle požadavku přihlášeného zájemce.

Přihláška na zájezd

Zájezd organizuje dopravce Aria Travel, organizátor:  Ing. Aleš Bieronski, gsm: 724 736 504  Přihlášku na řádně vyplněném formuláři „Přihláška na zájezd“ zašlete na e-mailovou adresu: lyzovani99@gmail.com
Přihláška ke stažení ZDE >>>>
Přihláška ve formě souboru Wordu, (NE kopie v těle mailu!), zaslaná mailem z PC má stejnou účinnost jako písemná přihláška doručená organizátorovi zájezdu. Přihlášky budou řazeny za sebou podle času přijetí; dojde-li k vyčerpání míst v autobuse, budou přihlášení zájemci řazeni do skupiny náhradníků a budou o tom vyrozuměni (mailem), stejně tak o zařazení v případě uvolnění míst před odjezdem. Rezervace na pozdější termíny je možná, ale neprovede-li zájemce platbu 8 dní před datem zájezdu, bude jeho místo obsazeno. Storno-poplatek = ceně za zájezd. Případné změny a podrobnosti k dalším termínům budou sděleny přihlášeným zájemcům včas mailem, proto jej v přihlášce vždy uvádějte !!

Úhrady za zájezd

Úhradu za zájezd provedou zájemci nejpozději týden před konáním zájezdu převodem na účet.č:
2201130409/ 2010 (FIO banka),
VAR.SYM.: DDMM (např: 2801),
v Poznámce uveďte svoje příjmení (např. SLEZÁK)

Zima a lyžování 2017

Každý rok připravujeme několik zájezdů a výletů na hory za lyžováníma zimními radovánkami. Sezóna 2016/2017 není vyjímkou. Chcete si jet pořádně zalyžovat? Zkuste to s námi. Čekají vás Krkonoše, Jizerky, ale také Alpy!

přečíst celé

Máme nový autobus

Zase máme v garáži nový autobus! Pořídili jsme si nový autobus Setra S416/HD2, který nabízí 48 pohodlných míst i pro ty nejnáročnější pasažéry.

přečíst celé

Fotogalerie autobusů

Nově jsme vložili fotografie našich autobusů a tak si můžete prohlédnout autobusy, které používáme pro autobusovou dopravu jak v ČR (např. pro školky a školy), tak i pro mezinárodní autobusovou dopravu (Paříž, Londýn, atd.).

přečíst celé

Autobusová doprava

Aria Travel, tj. bezpečná a cenově dostupná autobusová doprava v ČR a v zemích EU realizovaná zájezdními autobusy s kapacitou od 35 do 90 míst.

Autobusové zájezdy

Ve spolupráci s dalšími subjekty připravujeme autobusové zájezdy a to především do Paříže, Francie, Rakouska a Vánoční Vídně.

Autobusem v Čechách a po Evropě

Aria Travel - autobusová doprava zajišťuje dopravu zájezdními autobusy pro školky, školy, tábory, spolky, cestovní agentury, sdružení i přátele v ČR i v Evropě.

Akce - slevy - dárky

Dárek pro účastníky zájezdu

Vylosovaný účastník každého zájezdu obdrží poukaz na vyhlídkový let motorovým letadlem nad Prahou.

Autobusová doprava

Aria Travel, tj. bezpečná a cenově dostupná autobusová doprava v ČR a v zemích EU realizovaná zájezdními autobusy s kapacitou od 35 do 90 míst.

Autobusové zájezdy

Ve spolupráci s dalšími subjekty připravujeme autobusové zájezdy a to především do Paříže, Francie, Rakouska a Vánoční Vídně.